Įspūdingos lazerių instaliacijos, lazerinė technika ir technologijos

 +370 699 61 327

    Užsakymai ir konsultacijos

       Naujos technologijos suteiks Jūsų šventei išskirtinumo ir ilgam išliks svečių atmintyje. Galima demonstruoti sveikinimus, vardus, spec.grafiką. Paprastai atliekamas apie 15min. kombinuotas grafinis/erdvinis šou. Grafinis šou atliekamas ant vandens ekranų ar miško, pastato ar kitoje netikėtoje vietoje. Erdvinis 3D šou atliekamas dūmuose. Muzikinius kūrinius galime pasiūlyti iš savo bibliotekų, tačiau galime sukurti ir pagal Jūsų mėgstamą kūrinį. Didesnio biudžeto pasirodymams lazerių šou apjungiame su video, ugnies bei pirotechnikos efektais. Viskas sinchronizuojama vienu klavišo paspaudimu! Lazerių šou kaina priklauso nuo lazerių galios, kiekio, spalvų bei papildomų efektų (video, pirotechnikos). Populiariausi Lietuvoje yra 500-1500 eurų biudžeto pasirodymai.

Lazerių šou ant improvizuoto ekrano

         Vienas grafinis kūrinys atvaizduotajamas ant įmprovizuoto ekrano (sienos, sepcialaus tiulio ar ant miško fono) + 2 erdviniai kūriniai atvaizduojami dūmuose. (Muziką galite rinkits pagal jūsų skonį ir norus)

550 eurų + tranporto išlaidos

(Šou sukurtas pagal vestuvininkų pageidavimus)

Vestuvės

Lazerių šou ant vandens ekrano

        Vienas grafinis kūrinys  atvaizduojamas ant vandens ekrano + 2 erdviniai kūriniai. Priedo paleidžiami dūmai. (Muziką galite rinkits pagal jūsų skonį ir norus)

750 eurų + tranporto išlaidos

(Video iš šou su vandens ekranu)

Optronika © 2019