Įspūdingos lazerių instaliacijos, lazerinė technika ir technologijos

 +370 699 61 327

    Užsakymai ir konsultacijos

      Lazeriai Jūsų šventei suteiks išskirtinumo, iškilmingumo bei subtilaus žavesio.  Norite, kad Jūsų arba Jums artimų žmonių šventė taptų ypatinga ir įsimintina? Paįvairinkite ją unikaliais lazerių efektais, kurie privers nusišypsoti kiekvieną šventės dalyvį!

      Tai suderintas su muzika spalvingų lazerių žaismas erdvėje. Tai grafika, animacija, logo, tekstas-bėganti eilutė, 3D objektai ir kt. Jie atliekami tiek lauke, tiek ir patalpose bei pasižymi visišku saugumu ir nekenksmingumu aplinkiniams. Lazerių technologijos – tai žaliosios technologijos. Šou atliekamas pagal mūsų pasiūlytus muzikinius kūrinius, tačiau gali būti parengtas ir pagal Jūsų pageidaujamą muziką. Ant vandens ekrano (tai nuostabus efektas!) ar miško fono pagal muziką demonstruojama stilizuota, kompiuteriu valdoma grafika ir animacija. Pagal pageidavimą  į šou galime įpinti jaunųjų ir jubiliejatų vardus,  sveikinimus, pirotechninius ir ugnies efektus.

 

Orientacinė kaina: 1200-2000 eurų.

 

  Erdvinis lazerių šou dūmuose + fejerverkai

   Erdvinis lazerių šou ant vandens ekrano

Miestų šventės

Įvairiausi pasiūlymai:

• Parengiame specialią scenografiją pagal aptartą režisūrinį planą. Vienu kompiuterio klavišo paspaudimu pagal Jūsų pasirinktą muzikinį kūrinį valdome  visą renginį: garsą, lazerius, video, pirotechniką, vėją, dūmus...

 

• Galingiausi Lietuvoje RGB lazeriai (net 15W galios!) lauko renginiams. Neriboto dydžio ir spalvų gamos grafika ant pastatų, gamtinių objektų (miškas, kalno šlaitas).

 

• Nauji muzikiniai šou: 3D grafika, animacija.

 

Vandens ekranai lazerinei bei video grafikai. Net iki keturių aukštų pastato dydžio.  Lazerių efektai ant vandens ekranų įgauna vis didesnį populiarumą dėl netikėto vizualinio 3D efekto.

 

• „Gyvas“ lazerinis šou pagal atlikėjų pasirodymą

 

• Su lazeriais suderinti pirotechniniai efektai

 

 

 

 

 

   Erdvinis lazerių šou dūmuose

Ugnies Pirotechnikos ir Lazerių Šou - "Vanagupe"

Optronika © 2019