Lazerių šou
  XXI amžius laikomas šviesos technologijų amžiumi. Kaip žinia, XIX-as buvo garo, XX-as – elektronikos (puslaidininkių) amžiai. Šie pavadinimai susiję su technologinį proveržį apsprendžiančiomis mokslo kryptimis. Turbūt neabejojant galima teigti, kad reklamos ir šou verslo madas šiame šimtmetyje irgi diktuos lazerinės ir optinės technologijos. Lazeriai suteikia renginiams išskirtinumo, didingumo, virtualios erdvės įspūdį. Demonstruojami vaizdai lengvai programuojami kompiuteriais, iš bet kurio formato lengvai gali būti perkelti į lazeriui „suprantamą“, todėl leidžia demonstruoti logotipus, tekstą (bėgančią eilutę) bei animaciją. Projekcijos vieta ir dydis gali būti keičiami per kelias sekundes.

 

 

  Tarptautinės lazerininkų asociacijos narė „OPTRONIKA“ atlieka įspūdingus daugiaspalvių lazerių šou Lietuvoje, Rusijoje ir ES šalyse. Mes suteikiame išskirtinumo miestų ir asmeninėse šventėse, reklaminėse akcijose, naujų produktų pristatymuose, parodose, koncertuose, klubuose. Lazerių patrauklumas pasireiškia ne vien jų įspūdingu virtualios erdvės pojūčiu, bet ir saugumu. Plačiau apie naudojamą techniką rasite čia. Kuriame specialią kompiuterinę grafiką ir animaciją proginiams renginiams (jubiliejams, vestuvėms, gimtadieniams). Gaminame lazerinius projektorius klubams bei įrengiame stacionarias modernių pastatų lazerinio apšvietimo instaliacijas. 
  

 

 

                                                  Specialūs lazeriniai efektai

 

 

  

„Lazerinis voratinklis“. Gaunamas panaudojant veidrodėlių sistemą.

 

 

 Naujiena! Nepakeičiama reklaminių akcijų vykdymui. Autonomiškai maitinamas lazeris montuojamas tiesiog automobilyje,     ten grafika demonstruojama ant pastatų sienų, miško ar šlaito. Reklamos vieta pakeičiama per labai trumpa laiką.

  

 Naujiena! Lazerinė rodyklė. Tai įspūdingos galios  (300mW) lazerinė rodyklė su autonominiu maitinimu. Gali būti žalios, mėlynos arba raudonos spalvos. Gali būti naudojama lazerinės juostelės perkirpimo ceremonijose, eglutės uždegimo šventėse, šokėjų, artistų pasirodymuose ir kt. Tai jau kažkas panašaus į Žvaigždžių karus...